• شیوه های پرداخت در الی شاپ به چه صورت است ؟

سه روش پرداخت مختلف در الی شاپ فراهم است، پرداخت از طریق درگاه آنلاین زرین پال، پرداخت به صورت کارت به کارت و خرید حضوری .

 

  • هزینه ارسال در الی شاپ چگونه محاسبه می شود ؟

در حال حاضر هزینه ارسال سفارشات تسویه شده قبل از ارسال برای تمام ایران بصورت پس کرایه می باشد که هزینه ارسال توسط کاربر(مشتری) پرداخت می شود.

 

  • چگونه می توان کالاهایی ناموجود را سفارش داد ؟

متاسفانه کالاهایی که در سایت ناموجود هستند در حال حاضر امکان سفارش گیری آنها به دلیل شرایط واردات یا اتمام موجودی آنها میسر نیست، اما این موضوع قطعی نیست و ممکن این کالاها قابل سفارش گردند، برای این موضوع در صفحه محصول می توانید در قسمت مربوطه ایمیل خود را ثبت نمایید تا اگر کالای مورد نظر موجود گردید از طریق ایمیل برای شما اطلاع رسانی انجام گردد.

همچنین در مورد اینکه آیا در آینده نزدیک کالای مدنظر شما موجود می گردد یا خیر، می توانید با پشتیانی سایت در تماس باشید.

 

  • چگونه می توان از موجود شدن کالاهای ناموجود مطلع گردید ؟

از طریق ثبت ایمیل خودتان در صفحه محصول در قسمت اطلاع رسانی از موجود شدن کالا .

 

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت آنلاین، شبکه بانکی قطع شود یا به دلایل دیگر پرداخت ناموفقی انجام گیرد. معمولا در این حالت پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت را برطرف کرده و آن مبلغ را به حسابتان عودت می دهد. در صورتی که پس از ۷۲ ساعت مبلغ کسر شده به حسابتان بازگشت نخورد ، با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف گردد.

 

خیر ، جهت انجام یک خرید سریع و آسان و تحویل به موقع سفارشات به مشتریان عزیز، امکان خرید آنلاین برای شما فراهم شده است که می تواند تجربه خریدی دلچسب و منحصر بفرد را برای شما به ارمغان آورد.

آنلاین خرید کنید و در جریان تمام مراحل سفارش خود از ثبت تا ارسال، قرار بگیرید!

 

شما می توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته و حتی در روزهای تعطیل سفارشات خود را ثبت کنید.

 

خیر، متاسفانه پس از تایید نهایی سفارش امکان تغییر آن وجود ندارد. اگر تمایل به لغو و یا تغییر سفارش خود دارید لطفا با واحد خدمات مشتریان فروشگاه تماس بگیرید، آن ها حتما شما را راهنمایی خواهند کرد .

 

  • بعد از چه مدتی سفارش به دست ما خواهد رسید و رویه ارسال سفارش چگونه است؟

سفارشاتی که تمام کالاهای ثبت شده دارای حالت ارسال فوری باشند، در این حالت سفارش یه صورت فوری معمولا روز کاری بعد از طریق تیپاکس از اهواز ارسال خواهند شد و معمولا به طور متوسط طی 1 الی 3 روز کاری، بسته به سرعت تیپاکس و شهر انتخابی مشتری به دست ایشان خواهد رسید .

 

  • کالاهای ارایه شده در سایت ساخت چه کشوری هستند ؟

تقریبا تمام کالاها وارداتی و ساخت کشورهای آسیایی شامل چین، ژاپن و کره می باشند.

 

  • چگونه می توانیم در شبکه های اجتماعی شما را دنبال کنیم ؟

در حال حاضر سایت ابزار قشقایی تنها در اینستاگرام تحت عنوان “” و “” فعالیت دارد که می توانید به جمع کثیر فالورهای اینستاگرام ما بپیوندید تا از آخرین محصولات و یا تخفیفات دوره ای مطلع گردید.

  • رویه باز گرداندن کالا در ابزار قشقایی به چه صورت است ؟

ابزارقشقایی سفارشات مشتریان را تضمین می نماید که به صورت کامل و سالم به دست مشتری برسد، چنانچه در مورد سفارشات ارسالی، کالایی دچار آسیب شده باشد و یا به درستی کار نکند، مشتری باید حداکثر ظرف 3 روز کاری از زمان تحویل سفارش به تیم پشتیبانی ما اطلاع دهد، سپس بسته به ارزش کالا یا درخواست بازگردانی کالا از طریق ما مطرح خواهد شد، که تیم خدمات مشتریان پس از دریافت کالای معیوب و بررسی آن چنانچه حق با مشتری باشد ، مبلغ کالا به علاوه هزینه ارسال کالای معیوب به مشتری ظرف مدت 5 روز کاری برگشت داده خواهد شد ؛ و یا در مورد کالای معیوب درخواست ارائه مدارک معتبر از جمله فیلم و عکس از کالای معیوب می شود که در این مورد نیز پس از بررسی مدارک در صورت راستی آزمایی مبلغ کالای معیوب به مشتری برگشت داده خواهد شد.

چنانچه کالا سالم باشد و مشتری بخواهد آن را عودت نماید ،هزینه بازگشت کالا با مشتری خواهد بود ضمنا ظرف حداکثر یک هفته از زمان تحویل سفارش باید با پشتیبانی سایت تماس حاصل نماید تا مراحل کار برای ایشان شرح داده شود.