نمایش 1–12 از 46 نتیجه

خرید و قیمت دریل (دلر) ایرانی و خارجی

دریل که ممکن است بعضی از شما آن را با نام دلر هم بشناسید، ابزاری است که برای ایجاد سوراخ روی سطوح چوبی، فلزی، آهنی، بتنی، آجری و هر سطح دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار جزو لوازم بسیار پرکاربردی است که تقریبا می‌توان گفت در تمام صنایع مصرف دارد و امروزه در همه خانه ها و محیط های غیر صنعتی هم استفاده می‌شود.

در ابتدای این صفحه قیمت دریل های برقی را مشاهده کردید. ولی توصیه می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید و سپس برای خرید دریل اقدام کنید! چون احتمال دارد تنوع بالای دریل ها کمی شما را سردرگم کند.

انواع دریل (دلر) کدامند؟

دریل ها همانطور که می‌دانید یک موتور دارند و به وسیله این موتور کار حفاری را انجام می‌دهند. حال این که این موتور انرژی مورد نیازش را از کجا دریافت می‌کند از جمله عواملی است که باعث تقسیم دریل ها به سه دسته زیر می‌شود؛

  1. دریل برقی که برای روشن شدن حتما باید به برق متصل شوند.
  2. دریل شارژی که به یک باطری مجهز شده و موتور آن از انرژی ذخیره شده در باطری تغذیه می‌کند. بنابراین لازم نیست شما برای هر بار روشن کردن، آن را به برق متصل کنید.
  3. دریل پنوماتیک که به کمپرسور باد وصل شده و با هوای فشرده کار می‌کند. این مدل دریل چندان پرکاربرد نیست و فقط در صنایع بخصوص، استفاده دارد.

انواع دریل برقی (دلر برقی)

خودِ دریل های برقی هم بر حسب توان موتور و کارایی دارای انواع گوناگون هستند که با مطالعه جدول زیر با آن ها بیشتر آشنا خواهید شد؛

انواع دریل برقی
نوعکاراییمصرف
دریل برقی معمولیمناسب سوراخکاری های سطحی و معمولی مثل ایجاد سوراخ کوچک روی دیوارخانگی
دریل برقی چکشیمناسب سوراخ کردن سطوح و قطعات سخت مثل سطوح آهنیخانگی – نیمه صنعتی – صنعتی
دریل بتن کنمناسب حفاری و ایجاد سوراخ روی سطوح سخت و بتنینیمه صنعتی – صنعتی
دریل ایستاده (ستونی)مناسب مته کاری و دریل کاری روی قطعاتصنعتی
دریل نمونه بردارمناسب هسته برداری و نمونه برداری چوب، بتن، آهن و …صنعتی

بررسی عوامل موثر بر قیمت دریل برقی

اگر لیست قیمت دریل ها را بررسی کنید متوجه خواهید شد که دریل های برقی صنعتی مثل دریل نمونه بردار، قیمت بالاتری دارند و دریل های برقی معمولی که مناسب مصارف خانگی هستند، ارزان قیمت‌ترند. از همینجا می‌توان فهمید که نوع دریل، مهمترین عاملی است که در قیمت گذاری آن لحاظ می‌شود.

عامل بعدی در تعیین قیمت دستگاه دریل، قدرت و توان موتور آن است. همانطور که احتمالا خودتان مستحضرید، دستگاه های برقی که به موتور پرقدرت مجهز شده اند معمولا قیمت بالاتری دارند. این قاعده درباره دریل های برقی هم جاریست!

برند و مارک دریل، سومین عامل موثر بر قیمت این وسیله است. با مقایسه قیمت دریل های متعلق به 3 برند آروا، رونیکس و توسن که مشهورترین و معتبرترین تولیدکنندگان انواع دریل هستند، با برندهای دیگر مثل PM، نووا و ایوک و … به وضوح متوجه تاثیر این عامل خواهید شد.

خرید دریل برقی

شما عزیزان در صورت تمایل به خرید دریل های خانگی و صنعتی، می‌توانید همین حالا و در همین صفحه از اولین ابزار فروشی جنوب ثبت سفارش کنید. توجه داشته باشید که ما نمایندگی رسمی برندهای مشهور مثل آروا و رونیکس و توسن را داریم و عرضه کننده مستقیم ابزارهای ساخته شده توسط آن ها هستیم. به همین دلیل هم دلرهای برقی آن ها را با کف قیمت بازار به فروش می‌رسانیم. با مقایسه قیمت دریل در سایت ما و سایر فروشگاه های اینترنتی و حضوری، متوجه این موضوع خواهید شد. پس اگر مدتیست در پی دریل ارزان و باکیفیت هستید، الان وقت خرید است!