نمایش دادن همه 7 نتیجه

کف قیمت بازار خرید آچار شلاقی

آچار شلاقی یکی از انواع ابزارآلات دستی پرکاربرد است که برای باز کردن و بستن انواع پیچ و مهره و لوله های آهنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار با این که در تمام محیط های صنعتی و غیر صنعتی کاربرد دارد ولی به عنوان اصلی‌ترین ابزار در صنعت لوله کشی و تاسیسات ساختمانی معرفی می‌شود. به همین دلیل هم است که بازاریان آن را آچار لوله کشی می‌نامند. اگر قصد خرید آچار شلاقی دارید یا این که فعلا می‌خواهید از قیمت آچار شلاقی مطلع شوید، با ما در ابزار قشقایی همراه باشید.

آچار شلاقی (آچار لوله گیر) چیست؟

اچار شلاقی نوعی آچار متشکل از دو فک لغزنده، یا یک فک لغزنده و یک فک ثابت است. لغزنده بودن فک این ابزار دستی، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید قطر فک را دقیقا به اندازه لوله یا مهره‌ای که قصد باز و بسته کردن آن را دارید، تنظیم کرده و به این ترتیب با یک حرکت آن را باز کنید یا ببندید.

قسمت های داخلی هر دو فک آچارهای شلاقی به صورت دندانه دار و عاج دار ساخته می‌شود. دسته این ابزارها نیز معمولا بلندتر از سایر انواع آچار است. این طراحی خاص آچارهای لوله گیر امکان باز کردن حتی محکم‌ترین مهره ها و لوله ها، مثل لوله های آهنی زنگ زده و پوسیده را هم برای شما فراهم می‌کند.

انواع آچار شلاقی

معرفی انواع آچار شلاقی (آچار لوله گیر)
آچار شلاقی مستقیمساده‌ترین و پرکاربردترین آچار لوله گیر موجود در بازار که به صورت تک دسته و دو دسته تولید می‌شود.
آچار شلاقی زنجیریدر این اچار، زنجیر جایگزین فک شده است به همین دلیل هم غالبا برای باز کردن و نگهداشتن لوله ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
آچار شلاقی آفستفک این آچار زاویه 90 درجه با دسته آن دارد و در نتیجه به شما کمک می‌کند تا بتوانید لوله ها و مهره های زاویه دار را باز کنید و ببندید.
آچار لوله گیر انتهاییاین مدل آچار لوله گیر همانطور که از نامش پیداست برای باز و بسته کردن قسمت های انتهایی لوله ها که در مجاورت دیوار قرار می‌گیرند، استفاده دارد.
آچار لوله گیر قدرت مرکباز پیچیده‌ترین و پیشرفته‌ترین انواع آچار شلاقی است که مهندسین تاسیسات ساختمانی از آن برای باز کردن و بستن لوله های خاص و لوله هایی که دچار مشکل شده اند، استفاده می‌کنند.

بررسی قیمت آچار شلاقی و آچار لوله گیر در بازار

قیمت آچار شلاقی در بازار نیز مانند هر آچار و ابزار دیگری از عوامل متعدد تاثیر می‌پذیرد. ولی مهمترین عاملی که تاثیر زیادی بر این مورد دارد، نوع و کاربرد آن است! به طور مثال قیمت اچار شلاقی مستقیم در بازار خیلی پایین‌تر از قیمت اچار شلاقی مرکب است.

برند نیز از دیگر عوامل مهمی است که در محاسبه قیمت این ابزار مدنظر قرار داده می‌شود. یعنی شما می‌توانید بهترین اچار شلاقی ایرانی را با قیمت پایین‌تر از اچار شلاقی معمولی برندهای خارجی در همان مدل و سایز و جنس، تهیه کنید.

توجه داشته باشید که امروزه بیشتر تولیدکنندگان، این ابزار و به طور کلی آچارها و ابزارآلات دستی دیگر را از کروم وانادیوم و گاها از کروم مولیبدن تولید می‌کنند. پس از نظر جنس، میان انواع اچار شلاقی های موجود در بازار تفاوت قیمت چندانی مشاهده نخواهید کرد!

خرید آچار شلاقی ایرانی و خارجی از ابزار قشقایی

ما در فروشگاه ابزار قشقایی پرفروش‌ترین آچار شلاقی های ایرانی و خارجی متعلق به برندهای ایران پتک و فورس را عرضه می‌کنیم. شما عزیزان می‌توانید پس از بررسی قیمت آچار شلاقی در فروشگاه ما، برای خرید آچار شلاقی مورد نیازتان اقدام کنید و ظرف مدت چند روز آن را درب منزل تحویل بگیرید.