نمایش 1–12 از 14 نتیجه

بکس بادی؛ ابزاری پرقدرت برای حرفه‌ای ها

آچار بکس یکی از انواع آچارها است که در انواع دستی، برقی و بادی تولید می‌شود و برای باز و بسته کردن پیچ و مهره ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. بکس بادی جزو پرقدرت‌ترین آچارهای موجود در بازار به شمار می‌رود که می‌توان گفت در تمام تعمیرگاه ها، مکانیکی ها، آپاراتی ها و محیط های صنعتی حداقل یک مدل از آن وجود دارد. شما هم اگر تعمیرگاه لوازم صنعتی یا مکانیکی و آپاراتی دارید و به دنبال اطلاع از قیمت بکس بادی و شناخت برترین برندهای تولیدکننده این ابزار هستید، با ابزار قشقایی همراه باشید.

آچار بکس بادی چیست؟

بکس بادی که با اسامی دیگری مثل بکس پنوماتیک و بکس هوا نیز شناخته می‌شود نوعی آچار است که به کمپرسور باد متصل می‌شود و با انرژی که از این طریق بدست می‌آورد، خیلی سریع انواع پیچ و مهره را باز و بسته می‌کند. این ابزار در اصل علاوه بر نیروی چرخشی که به پیچ و مهره وارد می‌کند، با وارد کردن ضربات پی در پی با گشتاور مشخص باعث باز و بسته شدن سریع آن می‌شود.

بکس بادی جنیوس بهترین آچار بکس موجود در بازار ایران!

امروزه بسیاری از شرکت ها و کمپانی های سازنده ابزار، انواع آچار بکس دستی و برقی و بادی هم تولید می‌کنند. در بازار ابزار ایران نیز این نوع آچار، از نظر برند تنوع نسبتا بالایی دارد. ولی بکس های بادی متعلق به برند جنیوس، نسبت به سایر برندها فروش بیشتری دارند چون قدرت و کارایی آن ها بیشتر است! این کمپانی تاکنون ده ها مدل بکس بادی تولید کرده و خیلی از تعمیرکاران و مکانیک ها آن را به برند سازنده آچار بکس می‌شناسند.

ما در فروشگاه ابزار قشقایی به اکثر مشتریانمان که قصد خرید بکس بادی جنیوس دارند ولی در انتخاب مدل مناسب مردد شده اند، مدل های زیر را پیشنهاد می‌کنیم؛

  • بکس بادی سوپر قوی ½ جنیوس مدل 400450
  • بکس بادی جنیوس مدل 400500
  • بکس بادی جنیوس مدل 400511

پایین‌ترین قیمت بکس بادی در ابزار قشقایی

قیمت بکس بادی بر اساس عوامل متعدد محاسبه می‌شود که مهمترین این عوامل عبارتند از؛

  • حداکثر میزان گشتاور
  • حداکثر میزان فشار
  • حداکثر سرعت چرخش در دقیقه
  • برند
  • جنس و طرح بدنه
  • قابلیت هایی نظیر تغییر جهت چرخش، اگزوز و …

شما عزیزان می‌توانید قیمت انواع بکس بادی را در ابتدای همین صفحه از سایت ابزار قشقایی؛ فروشگاه اینترنتی ابزار اهواز مشاهده کنید و در صورت تمایل برای خرید بکس بادی با پایین‌ترین قیمت بازار، در فروشگاه ما ثبت سفارش نمایید. تمامی آچار بکس های بادی موجود در فروشگاه ما به برندهای معتبر جنیوس تولز و توسن تعلق دارند و همراه با گارانتی شرکتی و ضمانت اصالت برای شما ارسال می‌شوند.