ابزار قشقایی | ابزار دستی | آچار | آچار یکسر رینگ

نمایش 1–12 از 34 نتیجه

خرید و قیمت آچار یکسر رینگی

 

آچار یکسر رینگی یا همان آچار یکسر تخت یکسر رینگی، نوعی آچار است و در دسته ابزارآلات دستی قرار می‌گیرد. این ابزار همانطور که از نامش پیداست، یک سر تخت و یک سر رینگی دارد که هر دوی آن ها برای باز کردن و بستن انواع مهره کاربرد دارند. آچار یک سر رینگی نیز مانند بیشتر آچارها، جزو ابزارهایی است که باید در هر جعبه ابزاری وجود داشته باشد! پس اگر قبلا این ابزار را نخریده اید، همینجا قیمت آچار رینگی برندهای ایرانی و خارجی را ببینید و سپس برای خرید آن ثبت سفارش نمایید.

معرفی انواع آچار یکسر رینگی

آچارها به طور کلی بر اساس شکل ظاهری به چند دسته تقسیم می‌شوند که آچار یک سر رینگی یکی از این دسته هاست. آچارهای یکسر رینگ نیز باتوجه به چند عامل در دسته های زیر جای می‌گیرند؛

  • آچار یکسر رینگی یکسر تخت تکی
  • آچار یکسر رینگی یکسر تخت ست
  • آچار رینگی ساده
  • آچار رینگی جغجغه ای

مدل های تکی که سر رینگی آن ها ساده است برای استفاده در منازل و محیط های غیر صنعتی بهترین گزینه اند، هر چند که در محیط های صنعتی نیز کاربرد فراوان دارند. اما ست آچارهای یکسر تخت یکسر رینگ، علی الخصوص آن هایی که سر رینگی جغجغه ای دارند، معمولا فقط برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی خریداری می‌شوند.

پرفروش ترین برندهای آچار یک سر رینگی

آچارهای یکسر رینگ از نظر برند، تنوع بسیار بالایی دارند که بعضی از این برندها شناخته شده‌تر هستند و کیفیت‌شان ثابت شده است، به همین خاطر هم فروش بیشتری دارند. برندهای هزبرن / HEZBURN ، فورس / FORCE ، داناپلاس / DANAPLUS ، تاپ تول / TOPTUL ، سل پرو / SELPRO ، مستر تولز / MASTERTOOLS ، توسن / TOSAN ، هنس / HANS از آن جمله هستند.

قیمت آچار رینگی

قیمت آچار یکسر رینگی و یکسر تخت بسته به این که آچار به صورت تکی فروخته می‌شود یا ست، سایز آچار، جنس، برند و … متفاوت خواهد بود. مثلا قیمت آچار تخت و رینگی برندهای نام برده معمولا بالاتر از سایر برندهای متفرقه است. ولی خب آچارهای تولید شده توسط این برندها بهترین جنس و بالاترین کیفیت را دارند و در این شکی نیست! یا مثلا قیمت آچار تخت تکی همیشه پایین‌تر از ست آچار است و این را همه می‌دانند.

شما عزیزان می‌توانید در ابتدای این صفحه از فروشگاه ابزار قشقایی، قیمت آچار یکسر رینگی تکی و ست را مشاهده کنید. با مقایسه قیمت ها متوجه خواهید شد که ما انواع آچار یکسر رینگی را با کف قیمت بازار عرضه می‌کنیم. این در حالی است که تمامی آچار یک سر رینگی های موجود در فروشگاه ما ضمانت اصالت دارند و همراه با برگه ضمانت برای شما ارسال خواهند شد. پس اگر به دنبال بهترین قیمت آچار رینگی هستید، همین حالا ثبت سفارش کنید.