درباره ابزار قشقایی

افتخارات ما از نمایندگی های معتبر

ابزار قشقایی با بیش از 30 سال قدمت و اعتبار دارای نمایندگی های رسمی از شرکت های معتبر فعال در حوزه ابزارآلات مکانیکی ، صنعتی ، تعمیرگاهی و جوش و برش میباشد .

محصولات قابل فروش در حال حاضر:

  • ابزار مکانیکی
    ابزار مخصوص | انبر آلات | آچار آلات | جعبه بکس
  • ابزار صنعتی
  • تجهیزات تعمیرگاهی
  • جوش و برش
  • بکس بادی
  • ترکمتر
  • کمپرس سنج
  • پیچ گوشتی

کمی درباره ما

فروشگاه ابزار قشقایی، بهترین ابزارفروشی انلاین در اهواز

حالا که به این صفحه آمده‌اید حتما می‌خواهید همه‌چیز را درباره‌ی ما بدانید. پس برایتان می‌گویم.

 سال ۱۳۶۳ بود که تصمیم گرفتیم فروشگاه ابزار قشقایی را در شهر اهواز تأسیس کنیم. همان روزها بود که عنوان اولین ابزارفروشی جنوب کشور را به خود اختصاص دادیم‌.

رفته رفته، اعتبار این فروشگاه به دلیل کیفیت بالای اجناس، خوش‌رفتاری و خوش‌قولی مسئولین فروشگاه و خدمات ارزنده‌شان بیشتر شد و امروزه، این فروشگاه به بزرگترین و بهترین ابزارفروشی آنلاین در شهر اهواز و همچنین بزرگترین ابزارفروشی ایران تبدیل شده‌است.

البته تعریف از خود نباشد، اما این فروشگاه امکان خرید هر ابزاری که شما به دنبالش هستید را فراهم کرده‌است. از ابزارآلات دستی گرفته تا ابزارآلات ایمنی و حرفه‌ای مانند اینورتر جوشکاری. شما می‌توانید به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید و یا در یک اقدام جذاب، به سایت وارد شوید و خرید اینترنتی ابزارآلات را تجربه کنید.

مهم‌ترین دغدغه‌ی ما رضایت شماست. به همین دلیل از لحظه‌ای که وارد سایت ابزار قشقایی می‌شوید تا زمانی که محصول خریداری‌شده به دستتان برسد به صورت انلاین همراه شما هستیم و به سوالاتتان پاسخ می‌دهیم. همچنین پس از تحویل محصول با شما تماس خواهیم گرفت تا با گوش خودمان بشنویم که از خریدتان راضی هستید.

 در مورد تحویل کالاهایتان نیز اصلا نگران نباشید. زیرا در اولین فرصت و با بالاترین کیفیت برای شما ارسال می‌شوند و سریعا به دستتان می‌رسند. این هم یکی دیگر از دلایلی است که سایت ابزارقشقایی به عنوان یکی از بهترین سایت‌های خرید ابزار و بهترین ابزارفروشی انلاین نزد کاربران شناخته می‌شود.

حالا که این‌همه از خوبی‌های فروشگاه گفتم بگذارید بزرگترین نقطه‌ضعف‌مان را هم بگویم. البته این نقطه‌ضعف کاملا به نفع شماست! ما با هر برندی کار نمیکنیم و در این مورد به شدت وسواسی هستیم. شما به محض ورود به سایت متوجه خواهیدشد که تنها برندهای معتبر و شناخته‌شده مانند آروا، رونیکس و… در این فروشگاه جای‌دارند.

فروشگاه ابزار قشقایی نمایندگی برند آروا در اهواز هم هست. این نصیحت درگوشی را از من داشته‌باشید که با خرید محصولات آروا از فروشگاه ابزارقشقایی همه‌جوره سود می‌کنید. زیرا ابزارآلات را با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش عالی دریافت می‌کنید.

بحث قیمت را کاملا فراموش کرده‌بودم. قیمت تمام ابزارآلات در فروشگاه ما مناسب و منصفانه است. زیرا شما مهم‌ترین دارایی و ثروت ما هستید و تا وقتی لبخند رضایت را گوشه‌ی لب‌تان ببینیم به قیمت‌های گزاف فکر نمی‌کنیم.

باعث خوشحالی است که بگویم هرکسی که یک‌بار از ما خرید کرده مشتری ثابت‌ ما شده و ابزارقشقایی را به عنوان بهترین فروشگاه اینترنتی ابزار اهواز به سایرین معرفی می‌کند‌. می‌دانم که شما هم به زودی به جمع مشتریان ما می‌پیوندید. پس بگذارید شماره تلفن و آدرس فروشگاه را در اختیارتان بگذارم.