نمایش 1–12 از 216 نتیجه

آچار؛ ضروری‌ترین ابزار برای جعبه ابزار شما

آچار یکی از ابزارهای دستی و از جمله ابزارآلات ضروری برای انجام کارهای گوناگون نظیر لوله کشی، تعمیر لوازم نقلیه، تعمیر وسایل برقی و … است. اما علاوه بر این که تمام فنی کارها و صنعتگران باید ابزار آچار را در جعبه ابزار و کیف ابزارشان داشته باشند، همه خانواده ها نیز باید حداقل چند اچار کاربردی برای منزل و خودرو خریداری کنند تا در صورت نیاز، لنگ نمانند. شما هم اگر قصد خرید و اطلاع از قیمت آچار را دارید، با ما در ابزار قشقایی همراه باشید.

انواع آچار و کاربردهای آن ها
نام آچارکاربردمصرف
آچار فیلتر روغنباز کردن و بستن فیلتر روغن خودروهاصنعتی
آچار فرانسهباز کردن و بستن انواع پیچ و مهرهخانگی / صنعتی
آچار شلاقی – آچار لوله گیرباز کردن و بستن انواع لوله های آهنیصنعتی
آچار دو سر رینگباز کردن و بستن انواع پیچ و مهره 6 گوشخانگی / صنعتی
آچار دو سر تختباز کردن و بستن انواع پیچ و مهره 6 گوشخانگی / صنعتی
آچار یکسر تخت یکسر رینگباز کردن و بستن انواع پیچ و مهرهخانگی / صنعتی
آچار چاکنتباز کردن پیچ و مهره های چاکنتصنعتی
آچار بکسباز کردن و بستن انواع پیچ و مهرهصنعتی
آچار آلنباز کردن و بستن پیچ های آلنیخانگی / صنعتی
آچار بکس سنسور اکسیژنباز کردن و بستن بکس سنسور اکسیژن خودروهاصنعتی
آچار فیلرثبت اندازه های قطعات مختلف در لوازم گوناگونصنعتی

مهمترین و پرکاربردترین آچارها

در جدول بالا همه انواع اچار را معرفی کردیم و گفتیم هر کدام از آن ها چه کاربردی دارند و بیشتر در چه محیط هایی استفاده می‌شوند. اما در این میان تعدادی از آن ها کاربرد بیشتری دارند و به عبارتی، مهمتر از سایر مدل ها هستند که عبارتند از؛

آچار فرانسه

آچار فرانسه نوعی آچار با فک قابل تنظیم است که امکان باز کردن و بستن انواع پیچ و مهره را برای شما فراهم می‌کند. با وجود این ابزار، شما دیگر احتیاجی به خرید آچار های تکی نخواهید داشت!

آچار شلاقی

آچار شلاقی یکی دیگر از مدل های پرکاربرد است. این ابزار را بسیاری از افراد با نام آچار لوله گیر می‌شناسند، چون برای باز کردن و بستن لوله های آهنی، گالوانیزه و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آچار ترکیبی (یکسر تخت یکسر رینگ)

غیر ممکن است درب یک جعبه ابزار را باز کنید و در آن حداقل یک سایز آچار یکسر تخت یکسر رینگ، وجود نداشته باشد! این مدل ها برای باز کردن و بستن هر نوع پیچ و مهره‌ای کاربرد دارند و به همین خاطر هم جزو مهمترین ابزارها به حساب می‌آیند.

آچار بکس

آچار بکس یکی از اچارهای همه کاره است که در مکانیکی ها بیشترین استفاده را دارد. این ابزار در اصل از یک دسته و چند سری با سایزهای مختلف تشکیل شده که خیلی سریع و آسان، حتی محکم‌ترین پیچ و مهره ها را هم باز می‌کنند.

این ابزار در مدل های مختلف دستی، برقی و بادی ساخته می‌شود.

آچار آلن

احتمالا قبلا پیچ و مهره هایی که سطح مقطع خاص دارند را دیده اید و از خودتان پرسیده اید که این پیچ و مهره ها را چطور می‌توان باز و بسته کرد؟! آچار آلن ابزاری است که برای باز و بسته کردن این گروه از پیچ و مهره ها استفاده می‌شود. این ابزار در انواع مختلف سرگرد، ستاره‌ای و … ساخته می‌شود و شما می‌توانید بر حسب نیازتان از آن ها استفاده کنید.

بهترین برندهای تولید کننده ابزار آچار

امروزه شرکت های بسیاری در زمینه ساخت ابزارآلات دستی فعالیت دارند و مطمئنا همه آن ها هم انواع اچار یا حداقل مهمترین و پرکاربردترین آن ها را تولید می‌کنند! قیمت آچارهای تولید شده توسط آن ها نیز بالطبع متفاوت است. چون مواد اولیه‌ای که برای ساخت این ابزارها بکار می‌گیرند، با هم فرق می‌کند.

شما اگر به دنبال خرید آچار باکیفیت هستید بهتر است به سراغ برندهای زیر بروید؛

بررسی قیمت آچار در بازار ایران

این که هر کدام از انواع اچارهای معرفی شده، قیمت متفاوتی داشته باشند کاملا بدیهی است. ولی قیمت انواع آچار علاوه بر نوع و مدل، از عوامل دیگری هم تاثیر می‌پذیرد که مهمترین آن ها جنس و مارک هستند. مثلا اچارهای ساخته شده از فولاد کرم مولیبدن و کروم وانادیوم، جزو مرغوب‌ترین ها بوده و قیمت بالاتری دارند. یا اچارهای وارداتی، قیمت بالاتری نسبت به نمونه های ایرانی دارند.

خرید آچار با نازل‌ترین قیمت و تضمین کیفیت از ابزار قشقایی

ما در فروشگاه ابزار قشقایی؛ بزرگترین ابزار فروشی جنوب، انواع آچارهای متعلق به برندهای نام برده و سایر برندهای شناخته شده و معتبر ایرانی و خارجی را عرضه می‌کنیم. فقط کافیست قیمت آچار مورد نیازتان را در فروشگاه ما و دیگر فروشگاه ها مقایسه کنید، تا متوجه پایین بودن قیمت های ما شوید! به این موضوع هم توجه داشته باشید که ما ابزار آچار را با تضمین کیفیت و اصالت برای مشتری ارسال می‌کنیم و پایین بودن قیمت هایمان دلیل بر بی کیفیت بودن کالاهایمان نیست. مطمئن باشید ابزار قشقایی بهترین فروشگاه خرید انواع آچار برای شما عزیزان است.