ابزار قشقایی | جوش و برش | اینورتر و دستگاه جوش

نمایش 1–12 از 28 نتیجه

قیمت اینورتر جوشکاری؛ دغدغه متقاضیان خرید این دستگاه‌ها

جوشکاری بخشی جدایی‌ناپذیر از تمامی صنایع در مراحل مختلفی مانند ساخت‌وساز، توسعه و تولید است. اگر نگاهی به انواع پروژه‌های صنعتی بیندازید، کاربرد و اهمیت جوشکاری را در عمل مشاهده می‌کنید. صنایع مختلفی از جمله خودروسازی، کشتی‌سازی، ساخت درب و پنجه و … با استفاده از جوشکاری پروژه‌های خود را پیش می‌برند. در انواع صنایع، از دستگاه‌های جوش اینورتر برای متصل کردن قطعات به یکدیگر استفاده می‌شود. با این حال یکی از دغدغه‌های متقاضیان خرید این دستگاه‌ها، قیمت اینورتر جوشکاری است.

اینورتر جوشکاری چیست و چگونه کار می‌کند؟

اینورتر جوشکاری یک ابزار صنعتی برای جوش دادن انواع متریال‌های فلزی به یکدیگر است. منبع تغذیه این دستگاه توانایی بالایی برای جوشکاری دارد. کابل ورودی این دستگاه از برق تک‌فاز دو رشته و مناسب جریان 220 ولت شهری است. این جریان برق از طریق سوئیچ مخصوص اینورتر، به جریان متناوب DC تبدیل می‌شود و مقدار جریان خروجی ولتاژ از دستگاه را قابل کنترل می‌سازد. در طول مراحل جوشکاری، دستگاه اینورتر با استفاده از ولوم آمپر امکان کنترل جریان را فراهم می‌کند.

دستگاه اینورتر جوشکاری با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا ساخته می‌شود و نسبت به دستگاه جوشکاری ترانسفورماتور، وزن و حجم بسیار کمتری دارد. از همین بابت صاحبان صنایع ترجیح می‌دهند که از این نوع دستگاه جوشکاری استفاده کنند. امروزه دستگاه اینورتر جوشکاری به‌واسطه استفاده از تکنولوژی روز و بهره‌وری بیشتر و کاهش هزینه جوشکاری، از محبوبیت بالایی برخوردار است و تمام صنایع به سمت این دستگاه در حال حرکت هستند.

قیمت اینورتر جوشکاری در ابزار فروشی اهواز، ابزار قشقایی

خرید انواع اینورتر جوشکاری با بهترین قیمت

مزایای خرید اینورتر جوشکاری و استفاده از انواع آن

استفاده از اینورترهای جوشکاری به دلیل بهره‌مندی از جدیدترین تکنولوژی یک مزیت بزرگ به شمار می‌آید. این نوع از دستگاه‌های جوشکاری دارای کارایی بیشتری هستند و در عین حال نسبت به دستگاه‌های جوشکاری قدیمی از انرژی کمتری برای فعالیت استفاده می‌کنند. سبک بودن و قابلیت حمل آسان نیز باعث شده است که این دستگاه از محبوبیت بالایی در میان صاحبان صنایع برخوردار باشد. با استفاده از این دستگاه جوشکاری می‌توان کیفیت پروژه‌های صنعتی را تا حدود قابل توجهی افزایش داد و از سوی دیگر از هدررفت انرژی و آسیب به جریان برق ، جلوگیری کرد. برخی دیگر از مزایای استفاده از انواع اینورتر جوشکاری عبارت‌اند از:

  • جوشکاری تمیز و بدون آلودگی صوتی
  • قابلیت جوشکاری با انواع الکترودهای قلیایی و سلولزی رتیلی
  • امکان استفاده از خال‌جوش بدون قطع و وصل
  • ایجاد نقطه جوش‌‌های الکتریکی دقیق و تمیز
  • قدرت و بازدهی بالا در عین سبک بودن
  • ایجاد جوش و قوس الکتریکی مناسب
  • قابلیت مدیریت جریان در حین جوشکاری با توجه به نوع مصرف
  • قابلیت جوشکاری با انواع سیم و فیلرهای جوشکاری

عوامل موثر بر قیمت اینورتر جوشکاری

قطعا قیمت یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین‌کننده در انتخاب ابزارهای صنعتی است. صاحبان صنایع برای خرید دستگاه اینورتر جوشکاری توجه بسیاری به قیمت دارند و باید بدانند که چه مواردی این قیمت را تغییر می‌دهند. دانستن این موارد باعث می‌شود که در هنگام خرید، دستگاه اینورتر جوشکاری مناسبی را با توجه به بودجه خود خریداری کنند. در ادامه مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت دستگاه جوش اینورتر را باهم بررسی می‌کنیم.

آستانه فعالیت اینورتر

آستانه فعالیت و ظرفیت دستگاه اینورتر جوشکاری نقش پررنگی در قیمت دستگاه جوش اینورتر آن دارد. در واقع اینجا منظور از ظرفیت و آستانه فعالیت، مدت‌زمانی است که دستگاه می‌تواند بدون توقف کار کند. برای مثال ممکن یک اینورتر جوشکاری بعد از 10 دقیقه فعالیت به استراحت نیاز داشته باشد و یک مدل اینورتر دیگر بعد از 20 دقیقه فعالیت به استراحت نیاز پیدا کند. اینورترهای جوشکاری که مخصوص مصارف شخصی و خانگی هستند، از ظرفیت پایین‌تری برخوردار هستند و قیمت پایین‌تری دارند. اینورترهای صنعتی نیز دارای قیمت بالاتر و ظرفیت بیشتری هستند. بنابراین هرچقدر که ظرفیت و آستانه فعالیت اینورتر جوشکاری بالاتر رود، قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

برند سازنده اینورتر

قطعا یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر قیمت یک کالا، برند تولیدکننده آن است. برندها نقش مهمی را در قیمت موتور اینورتر جوشکاری ایفا می‌کنند. معمولا هرچقدر که یک برند معروف‌تر باشد، اینورتر ساخته شده توسط آن نیز از قیمت بالاتری برخوردار است. این تفاوت قیمت می‌تواند صرفا به دلیل نام تجاری باشد و یا این که به دلیل تفاوت در خدمات پس از فروش، گارانتی، کارکرد دستگاه و … رخ دهد. بیشتر افراد و صاحبان صنایع ترجیح می‌دهد که به‌جای خرید اینورتر از برندهای متفرقه با قیمت کمتر، دستگاه اینورتر جوشکاری را از برندهای شناخته شده با قیمت بالاتر خریداری کنند.

آپشن‌ها و امکانات ویژه

کاملا بدیهی است که دستگاه‌های اینورتر جوشکاری که از امکانات بیشتری برخوردار هستند، قیمت بالاتری دارند. این امکانات ویژه می‌توانند موثر باشند و یا این که صرفا جنبه ظاهری داشته باشند. صفحه‌نمایش دیجیتال و سنسورهای هشداردهنده برخی از آپشن‌هایی هستند که در تمامی دستگاه‌های اینورتر جوشکاری وجود ندارند و یک آیتم ویژه به شمار می‌آیند. اما باید بدانید که برخورداری از امکانات و آپشن‌های ویژه، بهترین اینورتر جوشکاری را تعیین نمی‌کنند و باید در هنگام خرید این دستگاه توجه بیشتری به کارایی آن داشته باشید.

ولوم‌های دستگاه اینورتر

بر روی دستگاه‌های اینورتر ولوم‌هایی قرار دارند که امکان کنترل متغیرهای دستگاه را فراهم می‌کنند. مهم‌ترین ولوم مربوط به تغییر جریان اینورتر خروجی دستگاه است. با استفاده از این ولوم می‌توان جریان خروجی اینورتر و کار با انواع الکترودها را مدیریت کرد. ولوم دیگری که روی اینورتر جوشکاری قرار می‌گیرد، ولوم نفوذی است. این ولوم که کلمه arc force در زیر آن درج شده است، به کاربر کمک می‌کند تا عمق جوش را تنظیم کند. با این حال تمام اینورترها این‌گونه نیستند و ولوم‌های متنوعی دارند که تاثیر بسیاری در قیمت این دستگاه‌ها می‌گذارند.

میزان جریان تولیدی

مقدار جریان تولیدی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دستگاه اینورتر جوشکاری است. میزان جریان تولیدی اینورتر با قدرت آن برابر است. در واقع هرچقدر که مقدار جریان تولیدی بالاتر باشد، قدرت دستگاه اینورتر جوشکاری نیز بالاتر است. در هنگام خرید نیز باید توجهی بسیاری به میزان جریان تولیدی و قدرت دستگاه داشته باشید. قدرت اینورتر جوشکاری علاوه بر قیمت، تاثیر بسیاری بر دوام قطعات جوشکاری شده دارد. برای مصارف خانگی و استفاده شخصی از اینورتر می‌توانید به سراغ دستگاه‌هایی بروید که قیمت پایین‌تری دارند و از حداکثر 200 آمپر پشتیبانی می‌کنند. برای مصارف صنعتی نیز می‌توانید به سراغ اینورترهای جوشکاری با توان بالاتر از 200 آمپر بروید.

لوازم جانبی اینورتر جوشکاری

انواع دستگاه‌های اینورتر جوشکاری برای فعالیت به ابزار و قطعات جانبی نیاز دارند. معمولا ابزار و قطعات مورد نیاز اینورترها از جمله انبر و سیم جوش، کابل اتصال و گیره همراه با دستگاه‌های اینورتر به دست مشتریان می‌رسند. حال در این میان قطعات و لوازم جانبی برخی از اینورترها کامل‌تر و باکیفیت‌تر از سایر دستگاه‌ها است. نوع قطعات و لوازم جانبی اینورتر به‌واسطه تاثیرگذاری در عملکرد، قیمت این دستگاه را دچار تغییر می‌کند. اینورترهایی که از قطعات جانبی باکیفیت‌تری برخوردار هستند، نرخ بالاتری دارند.

انواع اینورتر جوشکاری

اینورتر جوشکاری در چند مدل مختلف تولید می‌شود. انواع مدل‌های اینورتر جوشکاری از لحاظ کارکرد، متریال مناسب برای استفاده و نحوه استفاده با یکدیگر دارای تفاوت‌های جزئی هستند که در هنگام خرید باید به آن‌ها توجه داشته باشید. در ادامه با نکات خرید اینورتر جوشکاری آشنا می‌شوید.

اینورتر جوشکاری CO2

یکی از انواع مدل‌های اصلی اینورتر جوشکاری، اینورتر جوشکاری CO2 یا همان MIG است. اینورتر جوشکاری MIG به دستگاهی گفته می‌شود که برای جوشکاری قطعات فلزی از گازهای بی‌اثر استفاده می‌کند. این نوع اینورتر جوشکاری دارای طیف گسترده‌ای از کاربردها است. از این دستگاه برای انجام پروژه‌های دارای ریزه‌کاری مانند مجسمه‌سازی تا پروژه‌های صنعتی و ساخت سازه‌های امنیتی استفاده می‌شود. این دستگاه اینورتر که به نام دستگاه جوش قوسی نیز شناخته می‌شود، به فلزات حرارت بالایی وارد می‌کند و آن‌ها را با یکدیگر ترکیب می‌کند.

اینورتر جوشکاری TIG

دیگر مدل اینورترهای جوشکاری، دستگاه‌های مدل TIG هستند. این مدل از اینورترهای جوشکاری با سایر مدل‌ها متفاوت هستند. چرا که فرایند جوشکاری را با ذوب کردن الکترود انجام نمی‌دهند. با استفاده از این دستگاه اینورتر دیگر قطعه‌های الکترود بر روی سطح پخش نمی‌شوند و همه چیز مرتب‌تر پیش می‌رود. با استفاده از این دستگاه می‌توان جوشکاری بسیار منظم و تمیزی انجام داد.

اینورتر جوشکاری نقطه‌ای

اینورتر جوشکاری نقطه‌ای یکی دیگر از انواع این دستگاه است. این دستگاه با اعمال حرارت فرایند جوشکاری را انجام می‌دهد. اینورتر جوشکاری نقطه‌ای با استفاده از الکترودهای مسی، حرارت را به سطح ورق‌های مورد نظر انتقال می‌دهد و با این کار فرایند ذوب شدن و در نتیجه جوش دادن ورقه‌ها انجام می‌شود. بعد از چسبیدن ورقه‌ها به یکدیگر جریان برق قطع می‌شود و با استفاده از فشار مکانیزم اتصال کامل می‌شود.

پرفروش ترین دستگاه جوش کوچک و اینورتر جوشکاری

در هنگام خرید اینورتر جوشکاری بهتر است نگاهی به لیست پرفروش‌ترین اینورترهای جوشکاری بیندازید. معمولا دستگاه‌هایی که بیشتر به فروش می‌روند از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و می‌توان به آن‌ها اعتماد کرد. در ادامه باکیفیت‌ترین دستگاه‌های جوش اینورتر را باهم بررسی می‌کنیم.

قیمت دستگاه جوش اینورتر در بهترین ابزارفروشی آنلاین، ابزارقشقایی

باکیفیت ترین دستگاه جوش اینورتر در ابزار قشقایی

دستگاه جوش رونیکس

یکی از باکیفیت‌ترین دستگاه‌های جوش اینورتر، دستگاه جوش رونیکس مدل 4602 است. این دستگاه با حداکثر جریان 200 آمپر، وزن 5 کیلوگرمی و قیمت مناسب توانسته است که طرفداران بسیاری پیدا کند و همواره یکی از پرفروش‌ترین‌ها باشد. دستگاه جوش رونیکس به‌راحتی قابل حمل است و در عین حال که ‌حجم کمی دارد، از قدرت بالایی برخوردار است. این دستگاه بهترین اینورتر جوشکاری برای مصارف خانگی و سبک است. البته برند رونیکس دارای انواع دیگری از اینورتر با ظرفیت‌های مختلف است. اما در این میان اینورتر مدل 4602 محبوبیت بسیار بالاتری دارد.

خرید بهترین اینورتر جوشکاری از ابزارقشقایی، اولین ابزار فروشی جنوب

اطلاع از قیمت دستگاه جوش اینورتر (موتورجوش)

آروا؛ بهترین اینورتر جوشکاری

آروا یکی از پرفروش‌ترین برندها برای خرید اینورتر جوشکاری است. بسیاری از افراد برای مصارف شخصی و صنایع از انواع اینورترهای ساخته‌شده توسط این برند استفاده می‌کنند. این برند در مدت‌زمان فعالیت خود توانسته است که رضایت حداکثری مشتریان را جلب کند و آن‌ها در پروژه‌های صنعتی یاری کند. برند آروا دارای انواع 220 آمپر، 250 آمپر و 315 آمپر دستگاه اینورتر جوشکاری است. اگر به دنبال خرید بهترین اینورتر جوشکاری هستید، آروا یک پیشنهاد مناسب برای شما است. همچنین برای مشاهده قیمت دستگاه جوش آروا به لینک مندرج رجوع کنید .

دستگاه جوش صبا

یکی دیگر از برندهای تولیدکننده بهترین اینورترهای جوشکاری، برند صبا است. برند صبا انواع اینورترهای جوشکاری را با تضمین کیفیت و قیمت مناسب عرضه می‌کند. برای استفاده در صنایع و استفاده‌های شخصی می‌توان از این دستگاه جوشکاری استفاده کرد. اینورتر 150 آمپر، اینورتر 200 آمپر، اینورتر 220 آمپر و اینورتر 500 آمپر از پرفروش‌ترین دستگاه‌های اینورتر جوشکاری برند صبا هستند.

جدول مقایسه آمپر جوشکاری اینورترهای آروا، رونیکس و صبا
ویژگیاینورتر آروااینورتر رونیکساینورتر صبا
حداکثر ولتاژ خروجی315 آمپر250 آمپر500 آمپر
تعداد بردتک برد – سه بردتک برد
سیستم قطع کن حفاظتیدارددارددارد
تکنولوژی IGBTدارددارددارد
صفحه دیجیتال آمپرمتردارددارددارد
نوع مصرفخانگی ، کارگاهی ، صنعتیخانگی ، کارگاهی ، صنعتیخانگی ، کارگاهی ، صنعتی ، فوق صنعتی

بهترین قیمت اینورتر جوشکاری در بهترین ابزارفروشی اهواز

خرید بهترین و ارزان‌ترین دستگاه جوش اینورتر از ابزار قشقایی

انواع اینورتر جوشکاری این امکان را به شما می‌دهند که در صنایع مختلف مراحل جوشکاری را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید. البته باید خرید اینورتر جوشکاری را از فروشگاهی انجام دهید که دارای نرخ‌های منصفانه و خدمات پس از فروش باشد.فروشگاه ابزار قشقایی، بزرگترین ابزار فروشی جنوب تمام ابزارهای صنعتی از جمله انواع دستگاه جوش اینورتر را با قیمتی تضمین‌شده در سراسر کشور به دست شما می‌رساند. برخورداری از مجوزهای لازم و ضمانت اصالت تمام محصولات، باعث شده است که صاحبان صنایع ابزارهای صنعتی خود را از فروشگاه ما خریداری کنند و رضایت کامل از محصولات ما داشته باشند.برای آشنایی بیشتر با انواع دستگاههای جوش و اطلاع از قیمت اینورتر جوشکاری به بالای صفحه مراجعه کنید.