ابزار قشقایی | تجهیزات تعمیرگاهی | برانکارد تعمیرگاهی

نمایش دادن همه 2 نتیجه

برانکارد تعمیرگاهی (زیرانداز تعمیرگاهی)؛ پرکاربردترین ابزار در تعمیرگاه های خودرو

برانکارد تعمیرگاهی که با نام های دیگری نظیر برانکارد مکانیکی و زیرانداز تعمیرگاهی چرخدار نیز شناخته می‌شود، وسیله‌ای است که امکان قرار گرفتن در زیر انواع خودرو و بررسی، تعمیر و تعویض قطعات را برای مکانیک فراهم می‌کند. این وسیله که جزو مهمترین تجهیزات تعمیرگاهی به حساب می‌آید، نوعی برانکارد ساخته شده از پلاستیک فشرده است که دقیقا مطابق با آناتومی بدن انسان طراحی می‌شود و تحمل وزن بالایی هم دارد. در نتیجه مکانیک و تعمیرکار خودرو می‌تواند خیلی راحت روی آن بخوابد و بدون هیچگونه محدودیتی زیر خودرو قرار بگیرد و قطعه مورد نظر را تعمیر کند.

تمامی زیراندازهای تعمیرگاهی به 4 یا 6 چرخ با قابلیت چرخش 360 درجه مجهز می‌شوند. همچنین در قسمت بالایی آن ها یک بالشتک تعبیه می‌شود تا تعمیرکار در طولانی مدت احساس خستگی نکند. طراحی محفظه آچار در کناره های زیرانداز تعمیرگاهی، از دیگر ویژگی های این وسیله پرکاربرد است.

دو برند داناپلاس – DANAPLUS و بیگ رد – BIG RED از بهترین تولیدکنندگان انواع برانکارد مکانیکی هستند. شما عزیزان می‌توانید برانکاردهای این دو برند را با قیمت عالی و همراه با گارانتی اصالت از فروشگاه ابزار قشقایی خریداری کنید.