نمایش 1–12 از 30 نتیجه

خرید انبر قفلی اتوماتیک و ساده با بهترین قیمت

 

انبر قفلی که بعضا با نام آچار قفلی نیز شناخته می‌شود، یکی از پرکاربردترین ابزارآلات دستی است که نه فقط در محیط های صنعتی بلکه در خانه ها نیز استفاده بسیار دارد. انبر قفلی اتوماتیک و ساده دو مدل از زیرمجموعه های این ابزار هستند که هر دوی آن ها از دو فک قابل تنظیم، قفل فک و یک ضامن رها کننده تشکیل شده اند و غالبا برای باز و بسته کردن پیچ و مهره های سخت، مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته این انبر دارای انواع دیگر نیز می‌باشد! پس قبل از خرید انبر قفلی برای اطلاع از قیمت انبر قفلی و شناخت مدل های گوناگون آن با ابزار قشقایی باشید.

 

انواع انبر قفلی
بر اساس شکل فکبر اساس نوع ضامنبر اساس مکانیزم
انبر قفلی سیم قطع کن (سیم چین)انبر قفلی آلمانیانبر قفلی ساده
انبر قفلی دم باریکانبر قفلی آمریکاییانبر قفلی اتوماتیک
انبر قفلی دم تخت  
انبر قفلی C شکل  
انبر قفلی پیچ گیر  
انبر قفلی فیلتر بازکن  
انبر قفلی فک دوقلو  
انبر قفلی مهره گیر  

 

 • انبر قفلی سیم چین: این انبر علاوه بر این که برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره کاربرد دارد، برای قطع کردن و بریدن انواع سیم و کابل نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • انبر قفلی دم باریک: درست مثل انبر دم باریک، فک باریک دارد و برای دسترسی به نقاط محدود و باز و بسته کردن پیچ و مهره هایی که با انبرهای صاف قابل باز و بسته کردن نیستند، استفاده می‌شود.
 • انبر قفلی دم تخت: فک تخت دارد و به همین دلیل برای نگهداشتن، گرفتن، خم کردن و انجام کارهای دیگر بر روی صفحات فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • انبر قفلی C شکل: انبر قفلی سی شکل در دو مدل فک تخت و فک هماهنگ شونده تولید می‌شود. کاربرد هر دو مدل آن نیز، نگهداشتن قطعات کنار یکدیگر در زمان جوشکاری یا … آن هاست.
 • انبر قفلی پیچ گیر: طراحی فک بسیار متفاوت و خاص دارد و برای ثابت نگهداشتن پیچ های دارای مقاطع گرد، شش گوش، ستاره‌ای و … و یا باز کردن و بستن آن ها استفاده می‌شود.
 • انبر قفلی فیلتر بازکن: کاربرد آن باز کردن فیلتر روغن خودروها می‌باشد.
 • انبر قفلی فک دوقلو: این مدل انبر به دلیل داشتن فک دوقلو، فشار وارده به قطعه را دو برابر می‌کند.
 • انبر قفلی مهره گیر: فک آن درست مثل مهره طراحی شده و همین باعث می‌شود تا مهره را از هر طرف احاطه کند و با یک فشار کم، مهره را باز کرده یا در جای خود محکم کند.
 • انبر قفلی آلمانی و آمریکایی: تفاوت انبرهای قفلی آلمانی و آمریکایی در نحوه آزاد کردن ضامن آن هاست. در مدل آلمانی با کشیدن ضامن به سمت داخل، قفل رها می‌شود. در حالی که در مدل آمریکایی، ضامن به سمت بیرون فشار داده شده و به این ترتیب قفل رها می‌شود.
 • انبر قفلی اتوماتیک و ساده: در انبر قفلی اتوماتیک نیازی به پیچاندن مهره برای تنظیم قطر فک نیست، بلکه ابزار با قرار گرفتن روی قطعه کار به طور اتوماتیک این کار را انجام می‌دهد. ولی مدل ساده نیاز به تنظیم قطر فک به صورت دستی دارد.

پرفروش ترین برندهای انبر قفلی

برند، از جمله مواردی است که هنگام خرید هر نوع ابزار علی الخصوص ابزارهای دستی باید حتما به آن توجه کرد! برندهای فورس، ایران پتک، تاپ تول، هزبرن، ووتای، جنیوس از شناخته شده‌ترین و پرفروش ترین برندهای انواع انبر قفلی در ایران هستند که می‌توانید آن ها را با قیمت مناسب از ابزار قشقایی تهیه کنید.

قیمت انبر قفلی و عوامل موثر بر آن

قیمت انبر قفلی یکی از دغدغه های افرادی است که قصد خرید این ابزار پرکاربرد را دارند. عنبر قفلی ها باتوجه به عوامل گوناگون قیمت گذاری می‌شوند و قیمت آن ها از موارد مختلفی تاثیر می‌پذیرد. مهمترین این موارد عبارتند از؛

 1. نوع و مدل انبر قفلی
 2. کشور سازنده آن (قیمت انبر قفلی تایوانی غالبا بالاتر از انبر قفلی ایرانی و … است!)
 3. اتوماتیک بودن یا نبودن آن
 4. سایز انبردست قفلی
 5. جنس بدنه و فک آن

خرید انبر قفلی با ضمانت اصالت و کیفیت

فروشگاه ابزار قشقایی عرضه کننده انواع انبر قلفی ایرانی و تایوانی اصل است. قیمت آچار قفلی های تایوانی، همانطور که گفتیم، بالاتر از قیمت انبر قفلی های ساخت کشورهای دیگر است! اما با این حال شما که قصد خرید انبر قفلی تایوانی اصل دارید، می‌توانید آن را با قیمت بسیار مناسب از فروشگاه ما خریداری نمایید و انبر قفلی خریداری شده را همراه با ضمانت اصالت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.